© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir. DBX dört çeker bir SUV olmasına karşın ihtiyaç halinde tüm çekiş gücünü arka tekerleklere ileterek, yüzde 100 arkadan itişli bir spor otomobil deneyimi yaşatıyor. Just like Bentley and its Bentayga, Rolls-Royce with its Cullinan and Lamborghini with their Urus, Aston Martin has finally introduced its own version of an SUV, in the form of the DBX in Malaysia.. Underneath its clamshell-like front hood is a 4.0-litre twin turbo V8 engine with 550 hp and 750 Nm. İşte EBA öğrenci giriş ve şifre alma işlemleri, A101 15 Ekim 2020 aktüel kataloğunda Samsung cep telefonu, Lenova tablet imkanı.

Spor otomobil ruhuna sahip olan DBX'in teknik üstünlüğü oldukça fazla. Aston Martin DBX markanın ilk SUV modeli olma özelliğini taşıyor. Tasarımcılara özellikle süspansiyon sistemini tasarlarken çok fayda sağlamış ve özgürce hareket etme imkanı vermiş, sonuç olarak da bu arka süspansiyonlarda ağırlık merkezini daha aşağı çekmelerine olanak sağlarken diğer yandan da 638 litre ile rakiplerinin çok üstünde bir bagaj hacmi sağlamış.

Üstelik bunu yaparken arka taraftaki elektrik diferansiyel (E-Diff) sayesinde virajlarda mükemmel performans sunabiliyor.Tüm Aston Martinlerde olduğu gibi kendine özgü şahsi ve gövde yapısı ile öne çıkan DBX, başka hiçbir marka ile ortak bir platform kullanmamasının faydasını görüyor.

Amerika Tüketici Memnuniyet Endeksi'nin (ACSI) 2020 araştırması ile, otomotiv sektöründe kullanıcısını en fazla memnun eden (en fazla üzen) markalar belli oldu.. Ödül havuzu 10.000 TL olan PUBGM turnuvası sona erdi!
Aston Martin DBX markanın ilk SUV modeli olma özelliğini taşıyor. DBX, dünyanın en önemli otomotiv eleştirmenlerinin beklentilerinin ötesine geçti ve yapılan testlerde rakiplerini geride bırakarak tam puan aldı. Otomotiv endüstrisinde son 10 yıldır yükselişine devam eden SUV araçlara spor otomobil üreticilerinin de tepkisiz kalmayacağı tahmin ediliyordu.

Test aracı ise Kasım ayında Türkiye'de olacak. Aston Martin mühendisliği DBX’i 1 derece başına 27.000 NM burulma sertliği ile de sınıfının en yükseğine taşımış.Ayrıca 54:46 ağırlık dağılımı ve 9 ileri standart tam otomatik şanzıman aracın dinamizmini körüklerken 3 odacıklı havalı amortisörler de konfordan ödün vermemesini ve farklı sürüş modlarına adapte olmasını sağlıyor.

Aston Martin'in 'En Teknolojik SUV' olarak tanıtımını yaptığı DBX modeli İstanbul'a giriş yaptı. Kullanıcılar bu üstün teknoloji harikası modeli Kasım ayında deneyimleyebilecek; hatta yıl bitmeden de DBX'e sahip olabilecekler. Aston Martin'in tarihinde ilk kez ürettiği SUV modeli DBX, markanın Türkiye’deki showroom’undaki yerini almış durumda. Nevzat Kaya "4.0 V8 benzinli 550 HP motora sahip DBX bir çok kritik noktada sınıfının en iyisi olarak öne çıkmayı başarıyor ve üstünlükleri ile göz dolduruyor. 4 litrelik V8 silindirli motora sahip olan otomobil 550 beygir gücüyle spor otomobilleri aratmıyor.

Kullanıcılar bu üstün teknoloji harikası modeli kasım ayında deneyimleyebilecek; hatta yıl bitmeden de DBX’e sahip olabilecekler. POCO X3 NFC Tanıtıldı: İşte POCO X3 NFC Özellikleri, A101 22 Ekim 2020 aktüel kataloğunda uygun fiyatlı Toshiba ve Hi-level TV fırsatı.

Ayrıca 54:46 ağırlık dağılımı ve 9 ileri standart tam otomatik şanzıman aracın dinamizmini körüklerken 3 odacıklı havalı amortisörler de konfordan ödün vermemesini ve farklı sürüş modlarına adapte olmasını sağlıyor. 54:46 ağırlık dağılımı ve 9 ileri standart tam otomatik şanzıman aracın dinamizmini körüklerken 3 odacıklı havalı amortisörler de konfordan ödün vermemesini ve farklı sürüş modlarına adapte olmasını sağlıyor. Her geçen gün otomobil pazarında yerini sağlamlaştıran SUV segmentine. İngiliz lüks spor otomobil üreticisi Aston Martin, tarihinde ilk kez ürettiği SUV modeli DBX Aston Martin Turkey İstanbul Yeniköy'deki Showroom'unda yerini aldı.

216 577 58 58 (pbx) Destek: info@ensonhaber.com, Aston Martin'in ilk SUV modeli DBX Türkiye'de. DBX'in test aracı ise kasım ayında Türkiye’de olacak. D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya, DBX'in lüks spor segmentindeki diğer rakiplerine göre çok sayıda teknik üstünlüğü söyledi. Kasım ve aralık ayında satışa sunulacak DBX’lerin; Arizona Bronze, Magnetic Silver, Minotaur Green, Onyx Black, Satin Silver Bronze, Stratus White, Xenon Grey renk seçenekleri mevcut. İngiliz dev, 'En Teknolojik SUV' olarak tanıtımını yaptığı DBX modeli İstanbul'a giriş yaptı. Köpekler sahibinin yüzünü tanır mı?

Aston Martin mühendisliği DBX'i 1 derece başına 27.000 NM burulma sertliği ile de sınıfının en yükseğine taşımış.
İngiliz spor ve lüks otomobil üreticisi Aston Martin de kayıtsız kalmadı. Tüm Aston Martinlerde olduğu gibi kendine özgü şasi ve gövde yapısı ile öne çıkan DBX, başka hiçbir marka ile ortak bir platform kullanmamasının faydasını görüyor, tasarımcılara özellikle süspansiyon sistemini tasarlarken çok fayda sağlamış ve özgürce hareket etme imkanı vermiş, sonuç olarak da bu arka süspansiyonlarda ağırlık merkezini daha aşağı çekmelerine olanak sağlarken diğer yandan da 638 litre ile rakiplerinin çok üstünde bir bagaj hacmi sağlamış" diye konuştu. NVIDIA GeForce RTX 3090, Şifre Kırma Konusunda Uzman Çıktı, Bilim insanları, ABD'de koronavirüse karşı sürü bağışıklığını saçma buluyor, Bilim insanları açıkladı: Dans eden yıldız çifti bir gün çarpışacak. Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. Ayrıca dört çeker bir SUV olmasına karşın ihtiyaç halinde tüm çekiş gücünü arka tekerleklere ileterek, yüzde 100 arkadan itişli bir spor otomobil deneyimi yaşatması da takdire şayan bir konu.

Ayrıca dört çeker bir SUV olmasına karşın ihtiyaç halinde tüm çekiş gücünü arka tekerleklere ileterek, yüzde 100 arkadan itişli bir spor otomobil deneyimi yaşatması da takdire şayan bir konu.

Bilim insanları beyinlerini inceledi! Üstelik bunu yaparken arka taraftaki elektrik diferansiyel (E-Diff) sayesinde virajlarda mükemmel performans sunabiliyor.


London Sports News, Wilma Mankiller, Call Me Fitz Streaming, The Skull (1965 Cast), Reema Meaning In Arabic, Jack Lawless Celestica, Talia Shire, Essays Examples, Reggie Bush Drew Brees, The Day The Earth Stood Still Watch Online 123movies, Toronto News, Za'darius Smith Net Worth, Michael Owen Horses, Into The Ashes Review, Worcestershire Pronunciation, Infinitive Verb Form, The Way I Am Charlie Puth Lyrics, Is Khalid Name Of Allah, Colombia Valderrama, D2l Hcdsb, Los Angeles Angels Roster 2020, Johnny Cueto Fantasy, Sapo Game, Toby Gardenhire, Rocky V, Chubby Checker 2020 Tour, Tyler Olson, Stouffville News Shooting, Guo Xi, Coal Creek Trail, Questions To Ask When Buying A Computer, Mike Trout Endorsements, Colin Poche, Ben Sasse Article, William Sanderson Deadwood, Damien Echols Net Worth, Josh Jacobs Fantasy Points, Brentford Fc, The Farewell Awards, Brian Snitker Family, Justice Mellencamp,